Основна школа "Аца Синадиновић"
Предејане

 

   ПОЧЕТНА
 
   О ШКОЛИ
Историјат школе
Школа данас
Историја Предејана
 
   НАСТАВА
Запослени
Школски календар
Распоред звоњења
Одељења
Уџбеници
Учење на даљину
 
   ЂАЧКИ КУТАК
Литерални кутак
Ликовни кутак
Спортски кутак
Такмичења
Једносменски рад
 
   ДОКУМЕНТИ
Годишњи план рада школе
Школски развојни план
Правила о оцењивању
Правила о понашању
Финансијска документација
Извештаји
Јавне набавке
 
   ГАЛЕРИЈА
 
   КОНТАКТ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Такмичења

Резултати са општинског такмичења из Хемије 06.03.2021.

Такмичења за школску 2019/2020. годину

Општинско такмичење
Предмет Разред Ученик Наставник Освојено место
Хемија
8.
Марија Мицић Анита Стаменковић
1.
Српски језик - књижевна олимпијада
8.
Даница Тасић Јасмина Анђелковић
2.
8.
Марија Мицић
3.
Због прекида рада школа услед увођења ванредног стања, од 16. марта надаље отказана су такмичења из свих предмета. Верујемо да би наши ученици на даљим такмичењима постигли још успеха.
Резултати са општинског такмичења из Хемије 01.03.2020.

Такмичења за школску 2018/2019. годину

Општинско такмичење
Предмет Разред Ученик Наставник Освојено место
Српски језик
7.
Марија Мицић Јасмина Анђелковић
2.
Биологија
7.
Даница Тасић Сузана Новковић
2.
Српски језик - књижевна олимпијада
7.
Марија Мицић Јасмина Анђелковић
1.
7.
Даница Тасић
2.
8.
Вељко Вучковић
2.
8.
Теодора Стојиљковић
3.
Окружно такмичење
Предмет Разред Ученик Наставник - Учитељ Освојено место
Биологија
7.
Даница Тасић Сузана Новковић
3.
Српски језик - књижевна олимпијада
7.
Марија Мицић Јасмина Анђелковић
3.
7.
Даница Тасић
3.
8.
Вељко Вучковић
2.
8.
Теодора Стојиљковић
3.
Српски језик
7.
Марија Мицић Јасмина Анђелковић
2.
Пласман на републичко такмичење
 

Такмичења за школску 2017/2018. годину

Општинско такмичење
Предмет Разред Ученик Наставник Освојено место
Српски језик
6.
Марија Мицић Јасмина Анђелковић
3.
6.
Даница Тасић
3.
Биологија
6.
Даница Тасић Сузана Новковић
2.
7.
Алекса Филиповић
2.
Српски језик - књижевна олимпијада
7.
Теодора Стојиљковић Јасмина Анђелковић
3.
Окружно такмичење
Предмет Разред Ученик Наставник - Учитељ Освојено место
Биологија
6.
Даница Тасић Сузана Новковић
2.

Такмичења за школску 2016/2017. годину

Општинско такмичење
Предмет Разред Ученик Наставник - Учитељ Освојено место
Математика 4. Ива Јовић Божа Димитријевић 2.
Павле Анђелковић 3.
Српски језик - Књижевна олимпијада 7. Мила Јовић Јасмина Анђелковић 3.
Биологија 5. Даница Тасић Сузана Новковић 1.
6. Алекса Филиповић 1.
Српски језик 5. Марија Мицић Јасмина Анђелковић 3.
Окружно такмичење
Предмет Разред Ученик Наставник - Учитељ Освојено место
Математика 4. Павле Анђелковић Божа Димитријевић 3.
Биологија 5. Даница Тасић Сузана Новковић 1.
6. Алекса Филиповић 2.
Српски језик 5. Марија Мицић Јасмина Анђелковић 1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Упис у средњу школу

 

Google

 

Википедија

 

Архимедес

 

 

Copyright © 2017 Основна школа "Аца Синадиновић" Предејане
Designed by: Млађан Младеновић и Дејан Тасић